Прощання з героєм

Сумщина попрощалася із загиблим захисником України Олександром Буйвалом

 

16 серпня в Сумах на території 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади відбулося прощання із загиблим воїном Олександром Буйвалом, 1986 року народження, повідомляє сайт Сумської єпархії.

Олександр Буйвало був старшим сержантом 27-го реактивного артилерійського полку, 17-м воїном, загиблим в результаті ракетного обстрілу з території РФ 3 вересня 2014 року в районі населеного пункту Перемога Луганської області. Нещодавно ДНК-експертиза встановила, що фрагмент тіла, який був знайдений пошукової місією в 2017 році, належить Олександру Буйвалу.

Чин похорону загиблого Героя звершив архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій з духовенством міста Суми. Провести в останній путь земляка прийшли близько тисячі сумчан, серед яких і керівники області та міста. Поховали Героя на Алеї Слави Центрального кладовища Сум.

Загиблого бійця везли з м. Запоріжжя до Сум. Дорогою попрощатися з Героєм з квітами і прапорами вийшли жителі Охтирки, Тростянця, Боромлі. До прощання долучилося й духовенство Охтирського благочиння.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pravoslavya.sumy.ua

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату