Прощання з героєм

Сумщина попрощалася із загиблим захисником України Олександром Буйвалом

 

16 серпня в Сумах на території 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади відбулося прощання із загиблим воїном Олександром Буйвалом, 1986 року народження, повідомляє сайт Сумської єпархії.

Олександр Буйвало був старшим сержантом 27-го реактивного артилерійського полку, 17-м воїном, загиблим в результаті ракетного обстрілу з території РФ 3 вересня 2014 року в районі населеного пункту Перемога Луганської області. Нещодавно ДНК-експертиза встановила, що фрагмент тіла, який був знайдений пошукової місією в 2017 році, належить Олександру Буйвалу.

Чин похорону загиблого Героя звершив архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій з духовенством міста Суми. Провести в останній путь земляка прийшли близько тисячі сумчан, серед яких і керівники області та міста. Поховали Героя на Алеї Слави Центрального кладовища Сум.

Загиблого бійця везли з м. Запоріжжя до Сум. Дорогою попрощатися з Героєм з квітами і прапорами вийшли жителі Охтирки, Тростянця, Боромлі. До прощання долучилося й духовенство Охтирського благочиння.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pravoslavya.sumy.ua

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу