Прощання з атовцем

14 листопада у Запоріжжі у вічну путь провели підполковника Нацгвардії Дмитра Давиденка. Йому було всього 35 років. Останні півроку він боровся з лейкемією. Ветеран АТО потребував операції, вартість якої — 4 мільйони гривень. Збирати гроші допомагали усі. Але недуг виявився сильнішим. Ті, хто знав Дмитра, кажуть — він ніколи не здавався і завжди стояв до останнього.

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, панахиду за померлим героєм очолив клірик Запорізької єпархії капелан військової частини 3033 Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик.

Свою офіцерську кар’єру Дмитро почав в 2002 році у військовій частині 3029, більш відомої як спецпідрозділ «Гепард». Тут він прослужив до 2014 року, а потім перейшов в 23-у бригаду з охорони громадського порядку Нацгвардії України.

Дмитро Давиденко неодноразово виїжджав в зону АТО з особовим складом бригади, де виконував поставлені завдання. Війна пощадила бойового офіцера, але не дала шансу на життя смертельна хвороба.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.