Прощання з атовцем

14 листопада у Запоріжжі у вічну путь провели підполковника Нацгвардії Дмитра Давиденка. Йому було всього 35 років. Останні півроку він боровся з лейкемією. Ветеран АТО потребував операції, вартість якої — 4 мільйони гривень. Збирати гроші допомагали усі. Але недуг виявився сильнішим. Ті, хто знав Дмитра, кажуть — він ніколи не здавався і завжди стояв до останнього.

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, панахиду за померлим героєм очолив клірик Запорізької єпархії капелан військової частини 3033 Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик.

Свою офіцерську кар’єру Дмитро почав в 2002 році у військовій частині 3029, більш відомої як спецпідрозділ «Гепард». Тут він прослужив до 2014 року, а потім перейшов в 23-у бригаду з охорони громадського порядку Нацгвардії України.

Дмитро Давиденко неодноразово виїжджав в зону АТО з особовим складом бригади, де виконував поставлені завдання. Війна пощадила бойового офіцера, але не дала шансу на життя смертельна хвороба.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»