Анонс

СУВД розпочинає Всеукраїнський проект "Підрясник для капелана"

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату анонсує Всеукраїнський проект «Підрясник для капелана». У рамках проекту за повної матеріальної підтримки настоятеля ставропігійної парафії Святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США), прот. Богдана Згоби кожен капелан УПЦ Київського Патріархату, що перебуває на посаді в ЗСУ, НГУ, ДПСУ отримає один індивідуально пошитий для нього підрясник темно-оливкового (темно-зеленого) кольору.

Варто відмітити, що прот. Богдан Згоба з 2001 року і до переїзду до США  активно проводив роботу капелана та забезпечував душпастирську опіку військовослужбовців у м. Суми у складі, Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України.

Алгоритм отримання підрясника:

  • Військові священики (капелани) УПЦ Київського Патріархату, що перебувають на посадах в ЗСУ, НГУ, ДПСУ мають завантажити файл-зразок для заповнення мірок (розмірів). Завантажити анкету за посиланням: https://drive.google.com/open?id=11VdbBasAIt6PoSIjnNwJnLEK9GFsBnR1
  • Заповнити необхідну інформацію в данній анкеті;
  • Надіслати заповнену анкету на ел.пошту cheplain2018@gmail.com;
  • Отримати свій підрясник особисто в Синодальному управлінні військового духовенства УПЦ Київського Патріархату до дня святкування Хрещення Руси-України (28 липня 2018 року).

Консультації та інформаційна підтримка за телефоном:

+38 093 119 52 22 Ярослав Шевченко.

Для ознайомлення з партнерами даного проекту додатково публікуємо офіційний веб-сайт ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США):

https://www.stnicholaseoc.org/aboutus/

Прес-центр СУВД