ПРО КАПЕЛАНІВ ООС

«Шостий рік подій на Донбасі дійсно показав ефективність у дуже важливу роль капеланства», - заступник начальника штабу Об’єднаних Сил зі стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко

 

Під час відвідин зони проведення Операції Об’єднаних сил прес-центр СУВД мав можливість поспілкуватися з керівництвом ООС щодо ролі військових капеланів та їхньої духовної роботи серед військовослужбовців, котрі несуть службу на Донбасі. З цього приводу ми отримати коментар заступника начальника штабу об’єднаних Сил зі стратегічних комунікацій полковника Дмитра Бородавко.

- Шостий рік збройного конфлікту на Донбасі дійсно показав ефективність і дуже важливу роль капеланства в підрозділах Збройних сил України на початку подій на сході, коли був дуже великий градус напруги, і самі військові капелани допомагали військовослужбовцям опанувати себе, психологічно розвантажитися, повірити, дати можливість сповіді, підтримати, організувати місця для молитов віруючих військовослужбовців, проводити роботу з сім’ями загиблих, що надзвичайно важливо, і підтримати їх у подальших кроках. З кожним роком це набувало більш системного значення. І на сьогодні військове капеланство - дуже важливе і відіграє значну роль у  формуванні свідомості і результативності виконання завдань військовослужбовця, - такою охарактеризував місію військових священиків заступник начальника штабу об’єднаних Сил зі стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко.

Нагадаємо, 1 жовтня під час зборів з представниками пресслужб та пресофіцерами підрозділів Збройних Сил України та інших складових сил оборони, залучених до проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, заступник начальника штабу Об’єднаних Сил зі стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко наголосив, що інформування суспільства про перебіг операції Об’єднаних сил є одним із надважливих завдань.

— Маємо розповідати не лише про життєдіяльність підрозділів, а й про роботу в гуманітарній сфері. Лише правдивим словом можна зігріти захололі від ворожої пропаганди серця. Маємо докласти для цього усіх зусиль, — зазначив полковник Дмитро Бородавко.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»