Про духовність

25 жовтня 2017 року у Будинку вчителя відбувся круглий стіл "Духовність в умовах АТО". З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у засіданні взяв участь завідувач кафедри богослів’я і філософії КПБА, доктор богословських наук, професор, військовий священик прот. Костянтин Лозінський. На обговроенні також були присутні представники Української Греко-Католицької Церкви, Національної Академії Наук, творча інтелігенція.

Учасники обговорили важливість духовних засад у формуванні особистості воїна-захисника вітчизни, питання моралі та релігії як основного чинника у вихованні почуття патріотизму.

Протоієрей Андрій Зелінський наголосив на тонкій межі людяності, яка є на війні, а протоієрей Костянтин Лозінський на розмитості поняття духовності, яка неможлива в усій повноті на війні, але яку священики стараються утримувати в солдатах, молитвами, таїнством Причастя та особистим прикладом. Суть служіння капелана – зберегти людяність в солдатах наскільки це можливо.

 

Прес-центр СУВД
За матеріалами cerkva.info

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.