Про духовність

25 жовтня 2017 року у Будинку вчителя відбувся круглий стіл "Духовність в умовах АТО". З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у засіданні взяв участь завідувач кафедри богослів’я і філософії КПБА, доктор богословських наук, професор, військовий священик прот. Костянтин Лозінський. На обговроенні також були присутні представники Української Греко-Католицької Церкви, Національної Академії Наук, творча інтелігенція.

Учасники обговорили важливість духовних засад у формуванні особистості воїна-захисника вітчизни, питання моралі та релігії як основного чинника у вихованні почуття патріотизму.

Протоієрей Андрій Зелінський наголосив на тонкій межі людяності, яка є на війні, а протоієрей Костянтин Лозінський на розмитості поняття духовності, яка неможлива в усій повноті на війні, але яку священики стараються утримувати в солдатах, молитвами, таїнством Причастя та особистим прикладом. Суть служіння капелана – зберегти людяність в солдатах наскільки це можливо.

 

Прес-центр СУВД
За матеріалами cerkva.info

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.