ПРИЗНАЧЕННЯ НА СХІД

Митрополит Іоан привітав нового командувача ООС

 

Сьогодні у Чернігові офіційно проводжали в зону проведення ООС нового командувача цієї особливої території генерала Володимира Кравченка. Місія дуже важлива, тому зі звичайних проводів влаштували ціле свято. З побажаннями та позитивними емоціями до бойового генерала сьогодні завітали ті, хто хотів особисто побажати йому успіху в  обороні Вітчизни.

Як відомо, новим командувачем Об'єднаних сил став Володимир Кравченко. Указ про призначення генерала Кравченко новим очільником ООС Президент України Володимир Зеленський підписав 5 серпня цього року. До призначення генерал Кравченко був командиром оперативного командування "Північ". Під його відповідальність підпадала територія – Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської області та міста Київ.

У прес-службі "Північі" УП уточнили, що з початку військового конфлікту він очолював сектор А (Луганська область), з 2014 року Кравченко керував військами в зоні АТО і ООС. Під час зміни формату АТО на ООС військовослужбовець особисто керував оперативно-тактичним угрупованням "Північ".

Привітати з призначенням генерала Кравченка до Чернігова завітав Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). Біля пам’ятного знаку, встановленого на честь військовослужбовців оперативного командування «Північ», які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, митрополит Іоан разом з капеланами звершили коротку молитву за військовими, а відтак, вітаючи новопризначеного, не шкодували теплих слів, адже справа, покладена на плечі офіцера, не з легких.

Дякуючи прибулим за слова наснаги, генерал Кравченк востаннє як командувач ОК «Північ» обдарував їх пам’ятними подарунками.

За словами цілого ряду ЗМІ, призначення Володимира Кравченка на пост командувача ООС викликало тривогу в терористичному "ДНР" і у кремлівських пропагандистів. У лавах терористів на Донбасі кажуть, що справою всього життя Кравченка є боротьба з Росією і що він є одним із найбільш принципових генералів сучасної армії України.

 

 

Прес-центр СУВД
 

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.