ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ

Митрополит Іоан вітає капеланів та військовослужбовців з Різдвом Христовим

 

Христос народився! Славімо Його!

Небо зійшло на землю - народився наш Месія і спаситель світу - Ісус Христос. Сталась подія на яку людство очікувало тисячами років. Творець прийшов до творіння, щоб спасти всіх хто згрішив і позбавлений Божої слави.

Різдво Христове стало початком нових відносин між Богом і людьми, початком нового життя у Бозі, початком спасіння від гріха.

Ми відзначаємо Різдво Христове з особливою радістю, адже за минулий рік, ще дві православні церкви розпочали з нами євхаристійне спілкування. Православна Церква України єднає усіх православних християн України в мирі й радості, у єднанні з усім православним світом.

Але чи розуміють справжній сенс Різдва, ті хто прийшов на нашу землю вбивати, грабувати і захоплювати. У таких злочинців існує смерть, замість життя й Різдва Христового. Вони схожі на Ірода, який разом із військом вбивав невинних немовлят, шукаючи серед них Сина Божого. Ми молимося щоб Господь просвітив тих, що у темряві і тіні смертній сидять, і спрямував ноги їхні на шлях миру (Лк. 1:78).

Христос своїм народженням та життєвим шляхом відкрив нам правду про мир і єдність з Богом. Мир який дає процвітання і згоду у всіх сферах життя. “Слава у вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління!” (Лк. 2:14), - вигукувало воїнство небесне новонародженному, а князі земні принесли йому дари. Саме “Христос є мир наш” (Еф 2:15).
Нехай жертовність і любов Господа нашого Ісуса Христа, який названий князем Миру (Іс. 9:6), принесе всім нам справедливий мир і єдність, не через підкорення і рабство, але через любов та справедливість. Щоб збулись слова сказані Ісусом: “Мир залишаю вам, мир Мій даю вам...Нехай не тривожиться серце ваше і нехай не страхається” (Ів. 14:27).

У цей святковий і радісний день Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України від імені всіх військових священиків (капеланів) вітає усіх вірних і мужніх захисників нашої Батьківщини з Різдвом Христовим. "Сам же Господь миру нехай дасть вам мир завжди в усьому. Господь з усiма вами!" (2 Сол. 3:16).

Митрополит Іоан
Голова Синодального управління військового духовенства

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».