ПРИВІТАННЯ ГОЛОВІ СУВД

Капелани та військовослужбовці привітали Голову СУВД митрополита Іоана з днем народження

 

12 вересня свій 52-й день народження відзначив Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко).

Протягом дня на адресу митрополита Іоана надходили численні вітання. Чимало військовослужбовців завітали до офісу СУВД у Києві, щоб особисто привітати головного капелана України зі святом. Звучали вітання від військових капеланів усіх напрямків, адже митрополит Іоан з особливою увагою опікується військовими священниками які у нелегкі часи війни забезпечують духовні потреби військовим.

Від імені командування Державної прикордонної служби України Голову СУВД привітав з днем народження заступник начальника Головного центру начальник відділу з питань військового духовенства майор Дмитро Тукало та заступник голови СУВД по взаємодії із ДПСУ капелан Михайло Предко.

Прикордонники побажали митрополиту Іоану міцного здоров'я та наснаги у подальшому забезпеченні духовних потреб військовослужбовців та розвитку інституту капеланства України.

 

Особисто привітати із 52-м днем народження прийшли керівник відділу взаємодії з військовими капеланами Центру МПЗ ЗСУ Олександр Ковтач та начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України Олег Грунтковський.

"Справа яку ви робите у Збройних Силах, вона примножиться далі за час вашого правління. Я дякую за те, що ви у нас є, я дякую за вашу роботу, я дякую що ви з нами", - сказав начальник Головного управління МПЗ ЗСУ Олег Грунтковський.


 

 

Також перший заступник Голови СУВД протоієрей Тарас Мельник подякував владиці за плідну співпрацю та побажав мудрості, сили та терпіння у нелегкій справі управління інституту військового духовенства.  

Колектив Синодального управління військового духовенства долучається до усіх вітань і щиро вітає свого керманича митрополита Іоана з днем народження. Бажає міцного здоров'я, невтомної енергії для подальшої праці на користь Православної Церкви України та Української держави.

Прес-центр СУВД  

 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.