ПРИВІТАННЯ ГОЛОВІ СУВД

Капелани та військовослужбовці привітали Голову СУВД митрополита Іоана з днем народження

 

12 вересня свій 52-й день народження відзначив Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко).

Протягом дня на адресу митрополита Іоана надходили численні вітання. Чимало військовослужбовців завітали до офісу СУВД у Києві, щоб особисто привітати головного капелана України зі святом. Звучали вітання від військових капеланів усіх напрямків, адже митрополит Іоан з особливою увагою опікується військовими священниками які у нелегкі часи війни забезпечують духовні потреби військовим.

Від імені командування Державної прикордонної служби України Голову СУВД привітав з днем народження заступник начальника Головного центру начальник відділу з питань військового духовенства майор Дмитро Тукало та заступник голови СУВД по взаємодії із ДПСУ капелан Михайло Предко.

Прикордонники побажали митрополиту Іоану міцного здоров'я та наснаги у подальшому забезпеченні духовних потреб військовослужбовців та розвитку інституту капеланства України.

 

Особисто привітати із 52-м днем народження прийшли керівник відділу взаємодії з військовими капеланами Центру МПЗ ЗСУ Олександр Ковтач та начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України Олег Грунтковський.

"Справа яку ви робите у Збройних Силах, вона примножиться далі за час вашого правління. Я дякую за те, що ви у нас є, я дякую за вашу роботу, я дякую що ви з нами", - сказав начальник Головного управління МПЗ ЗСУ Олег Грунтковський.


 

 

Також перший заступник Голови СУВД протоієрей Тарас Мельник подякував владиці за плідну співпрацю та побажав мудрості, сили та терпіння у нелегкій справі управління інституту військового духовенства.  

Колектив Синодального управління військового духовенства долучається до усіх вітань і щиро вітає свого керманича митрополита Іоана з днем народження. Бажає міцного здоров'я, невтомної енергії для подальшої праці на користь Православної Церкви України та Української держави.

Прес-центр СУВД  

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО