Привітали ліцеїстів з випуском

У Військово-морському ліцеї м. Одеси відбулася урочиста церемонію випуску. 74 вихованцям унікального в Україні навчального закладу вручені атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів.

Цьогорічний випуск є вже 7-им за часів функціонування ліцею, 4-им після передислокації із тимчасово окупованого Севастополя і вже 3-ім «одеським». Крім того, це перший випуск, коли група вихованців пройшла підготовку до тестування рівня володіння англійською мовою за стандартами НАТО (STANAG 6001).

На запрошення командування в урочистому заході взяв участь військовий священик, благочинний м. Одеси прот. Василь Вирозуб.

Випускників, їхніх рідних, командирів та педагогів привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ветерани флоту.

Командувач українських ВМС віце-адмірал Ігор Воронченко подякував юнакам за свідомий, зроблений «у цей непростий для країни час», вибір бути захисником Вітчизни, справжніми патріотами держави.

Церемонія увібрала в себе, зокрема, прощання з бойовим прапором, колективне виконання Державного Гімну України, проходження урочистим маршем.

Випускникам також були подаровані материнські обереги-вишиванки.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Прес-служби Одеської єпархії

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу