Привітали ліцеїстів з випуском

У Військово-морському ліцеї м. Одеси відбулася урочиста церемонію випуску. 74 вихованцям унікального в Україні навчального закладу вручені атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів.

Цьогорічний випуск є вже 7-им за часів функціонування ліцею, 4-им після передислокації із тимчасово окупованого Севастополя і вже 3-ім «одеським». Крім того, це перший випуск, коли група вихованців пройшла підготовку до тестування рівня володіння англійською мовою за стандартами НАТО (STANAG 6001).

На запрошення командування в урочистому заході взяв участь військовий священик, благочинний м. Одеси прот. Василь Вирозуб.

Випускників, їхніх рідних, командирів та педагогів привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ветерани флоту.

Командувач українських ВМС віце-адмірал Ігор Воронченко подякував юнакам за свідомий, зроблений «у цей непростий для країни час», вибір бути захисником Вітчизни, справжніми патріотами держави.

Церемонія увібрала в себе, зокрема, прощання з бойовим прапором, колективне виконання Державного Гімну України, проходження урочистим маршем.

Випускникам також були подаровані материнські обереги-вишиванки.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Прес-служби Одеської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.