Присягли народу

На навчальному полігоні військової частини 3012 пройшли урочисті заходи з нагоди прийняття Військової присяги на вірність українському народові.
 
Традиційно урочиста церемонія приведення до Військової присяги почалася з виносу Бойового прапора полку. Після чого 120 новобранців присягнули захищати свободу, незалежність та цілісність держави.
 
У ході заходу з привітанням та напутніми словами перед молодим поповненням виступив виконуючий обов’язки командира частини підполковник Віталій Денис: «Ви вибрали дуже складну, але дуже почесну професію – захищати нашу Батьківщину. І зараз захист суверенітету нашої країни дуже актуальний та важливий. Я впевнений, що ви докладете всіх зусиль, щоб стати її надійними захисниками і щоб Україна була цілісною і незалежною державою».
 
За традицією після привітань командира частини на знак вшанування пам`яті загиблих воїнів, солдати та гості вшанували їх хвилиною мовчання.
 
Капелан частини отець Андрій благословив молодих гвардійців на військову службу та окропив святою водою.
 
«Не тільки батькам здається, що новобранці ще діти. Людина змінюється, тільки переступаючи поріг контрольно-пропускного пункту. Хлопці не просто відчувають себе чоловіками, вони ними стають. Всього місяць знадобився, щоб привчити їх до дисципліни, без якої армія не може існувати. Це і певний режим дня, точно розраховане фізичне навантаження. Всього місяць, а на вчорашніх хлопчаків уже приємно дивитися», - зазначив ветеран військової частини полковник у відставці Іван Данилюк.
 
Після урочистої церемонії двоє строковиків Георгій Холін та Павло Саломаха у присутності товаришів по службі і гостей свята романтично освідчилися своїм коханим дівчатам Олександрі Дзюбі та Ользі Юхимук. Хлопці запропонували їм руку і серце на плацу частини під музичний супровід військового оркестру.
 
По закінченню свята солдати здали зброю і потрапили прямо в обійми батьків. Перше за час служби звільнення. Вже через кілька днів новобранці отримають накази про розподіл: хтось буде забезпечувати зв'язок, хтось стане водієм, а деякі будуть нести службу з охорони громадського порядку. 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу