Присяганти НГУ

16 грудня в Центральній базі забезпечення Національної гвардії України молоді хлопці урочисто присягнули на вірність Українському народу.

На початку урочистостей молодих солдат привітав командир військової частини полковник Бірук Анатолій Іванович та ветеран військової частини підполковник у відставці Сєрапонтов Валерій Павлович.

З настановними словами від імені всіх батьків до них звернулася мати молодого солдата Кунець Алла Миколаївна, яка побажала своєму синові та його товаришам стати справжніми захисниками України.

В свою чергу молодий солдат Бондар Олег Вікторович запевнив всіх присутніх, що молоде поповнення з честю та гідністю буде нести почесне звання гвардійця.

На ратну службу військовослужбовців молодого поповнення благословив капелан військової частини отець Валерій.

Наприкінці урочистостей командир військової частини полковник Бірук Анатолій Іванович нагородив грамотою батьків  кращих військовослужбовців молодого поповнення, які під час навчального збору проявили неабияку старанність та наполегливість в оволодінні військовою справою.

Після проведено зустріч командування військової частини з батьками військовослужбовців, під час якої довели основні завдання, які виконує частина, надали телефони командування частини та відповіли на запитання батьків.

 

 

18 грудня у Навчальному центрі Національної гвардії України військовослужбовці строкової служби Київського факультету Національної академії Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові.

Військова присяга – особлива, високопатріотична та незабутня подія у житті кожного військовослужбовця, адже вони присягають на вірність своїй Батьківщині.

Юнаки, які пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю, клялися бути вірними і відданими українському народові, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок. На церемонію прийняття присяги були запрошені батьки та рідні гвардійців, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом. Привітання для солдат від батьків та командирів, виконання державного гімну України є невід’ємною частиною свята складання військової присяги.

«Сьогодні, в урочистій обстановці, зі зброєю в руках, перед строєм командирів ви дали клятву українському народові. Вітаю вас з цим знаменним днем, кожен з вас розуміє, що це велика честь, адже нашій країні необхідні мужні чоловіки, які прагнуть стати на захист Вітчизни в цей нелегкий час», - під час вітального слова промовив начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик.

Обряд освячення провели запрошені священнослужителі Андрій Кулицький та Юрій Галабуда, які побажали бійцям наснаги та терпіння.

 

 

В 23-ій окремій бригаді охорони громадського порядку Національної гвардії України відбулася урочиста подія – військовослужбовці молодого поповнення призову II-2017 склали Присягу на вірність українському народу.

Молоді воїни-гвардійці, котрі вже пройшли курс молодого бійця на учбовому зборі та отримали первинні військові навички, з помітним хвилюванням, але з радістю та впевненістю в очах, міцно стискаючи зброю в руках, один за одним виходили на середину плацу для складання священної клятви перед українським народом, зобов’язуючись мужньо та віддано захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Хоча й матінка-природа вирішила окропити молодих воїнів похмурим дощем, але цей урочистий день все одно назавжди залишиться в їхніх серцях на все життя.

На військовому ритуалі були присутні батьки, рідні та близькі новобранців, які зі сльозами радості та гордості спостерігали за цією знаменною подією. По завершенню військової церемонії, всіх новоспечених воїнів привітали командири, рідні та близькі. Своє материнське благословення на служіння народу та слова щирої вдячності всім командирам за гідне виховання та чіткі настанови синам висловила мати молодого гвардійця Зінаїда Савран. Отець Анатолій, військовий капелан бригади, благословив солдат на легку службу, провів ритуал освячення, та вручив кожному гвардійцю натільні хрестики і освячені іконки - обереги.

Великою несподіванкою для двох чарівних дівчат Маргарити та Валерії, стало освідчення в коханні та пропозиція руки і серця їхніх обранців – Маляра Ігоря та Володимира Веретуна. Хлопці прийняли важливе рішення в своєму житті і вирішили поєднати дві відповідальні події – стати на захист Батьківщини та ощасливити своїх коханих. Обидві майбутні наречені, звичайно відповіли «ТАК», та не стримуючи сліз щастя, під гучні і щирі оплески усіх присутніх на святі, кинулись в обійми хлопців!

По завершенню всіх урочистостей, новоспечені гвардійці, під звуки військового духового оркестру, чітко карбуючи крок, впевнено пройшли урочистим маршем. Офіцери командування частини привітали всіх батьків та близьких, коротко розповіли про майбутні особливості несення служби, життя та побут армійців та відповіли на всі запитання.

Зі щирими посмішками та радістю в очах, новобранці вибули у звільнення з розташування частини. А вже наступного дня, молоді гвардійці знову будуть виконувати почесну, мужню та відповідальну справу – захищати свою Батьківщину!

 

 

 

«Я вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому» - саме такі слова від молодих нацгвардійців прозвучали під час урочистостей з нагоди прийняття військової Присяги у військовій частині 3022 НГУ.

У присутності командирів, товаришів по службі, рідних та друзів склали Присягу 25 військових-строковиків, призваних цьогоріч восени до лав Національної гвардії України, та двоє жінок – військовослужбовців контрактної служби.

На стройовому плацу, де проходила церемонія, зібралося чимало народу. Хтось із батьків, які вперше бачать свого сина у військовій формі та зі зброєю у руках, пустили скупу сльозу гордості за свою дитину, адже відсьогодні він – справжній та мужній захисник своєї Батьківщини.

Командир в/ч 3022 полковник Олександр Желновач у своїй промові зазначив: «Закликаю вас бути завжди вірними словам військової Присяги, пам’ятати сьогоднішній день, як особливий. Бажаю молодому поповненню зберігати і примножувати традиції практичними справами, зразковим виконанням своїх службових обов’язків, надійно захищати інтереси нашого народу. Вітаю молодих воїнів з прийняттям військової присяги, а весь особовий склад полку – з новим поповненням».

До слів привітань приєднались мер Шостки Микола Нога, помічник народного депутата України Альона Шульга, голова ветеранської організації частини Олексій Рябіко.

Командир та заступник командира частини по роботі з особовим складом привітали жінок в новому для них амплуа трояндами.

Із напутнім словом до присутніх звернувся батько одного із солдат Олександр Сидоренко.

Владислав Мишко, який щойно присягнув на вірність українському народові, промовив: «Прийняття присяги – хвилююча і урочиста подія для кожного солдата. Донедавна я був хлопчиськом, а відтепер горжусь, що став солдатом, захисником Батьківщини. Якщо ти дав клятву, то дотримуйся її завжди, не жаліючи себе як у буденних справах, так і в найтяжчих випробуваннях. Дякую командирам та всім, хто доклав зусилля до нашої підготовки та навчання».

Благословив на ратний подвиг військовослужбовців капелан полку отець Сергій, побажав міцного здоров’я, Божої помочі та окропив їх святою водою.

Дві молоді жінки – Ганна та Віталіна – фахівці фінансової служби полку. Одна із жінок поділилася, що перехід на військову посаду дав змогу поглянути на роботу із зовсім іншої сторони та навчитися військовій справі – стріляти, марширувати.

Церемонія прийняття військової Присяги продовжилась яскравою демонстрацією виступу військовослужбовців полку.

Привітав присутніх своїм дефіле військовий оркестр частини під керівництвом майора Івана Макогона.

Кінолог Дмитро Линець та його бойовий друг – німецька вівчарка Діна показали приклад загального курсу дресирування, а кінолог Володимир Романцов з Чаком затримали «порушника». Кінолог Олександр Загородній зі своїм чотирилапим помічником на прізвисько Жигало продемонстрували навченість собаки командам німецькою мовою та деякі тактичні прийоми.

Ефектним став приклад надання першої невідкладної допомога пораненим під час виконання службово-бойових завдань.

Крім того, гості мали змогу ознайомитись зі зразками новітньої військової техніки та транспорту, стрілецької зброї та спеціальних засобів. А молодь успішно скористалася нагодою зробити неповторні фото.

На завершення святкових заходів пройшла зустріч командування частини із батьками та родичами молодих військовослужбовців, в ході якої вони отримали вичерпні відповіді на свої питання.

Ну і, звичайно ж, найочікуванішим моментом свята стало добове звільнення молодих гвардійців, яким успішно скористалися всі 27 «новоспечені» захисники Вітчизни.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі