ПРИСЯГА ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

Першокурсники Академії СБУ склали присягу

 

Сьогодні курсанти першого курсу Національної академії СБУ склали Військову присягу. За традицією цьогорічному курсу присвоєно ім’я співробітника спецпідрозділу ЦСО «А» полковника Руслана Муляра. Це полковник Служби безпеки України, командир групи відділу Центру спеціальних операцій «А» Управління СБУ в Тернопільській області, який загинув 26 травня 2018 року під час виконання бойового завдання в районі села Кримське внаслідок обстрілу з ворожої БМП-1.

З духовною місією на урочисту присягу завітав голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) у супроводі першого заступника голови СУВД прот. Тарас Мельника та капелана Андрія Тищенка.

Митрополит Іоан побажав юним курсантам сили та відваги, які тепер так необхідні для захисників національного суверенітету нашої країни. Принагідно головний капелан України привітав голову СБУ Івана Боканова з призначенням його на відповідальну посаду.

Курсантів привітав і сам голова СБУ Іван Баканов, голосування за кандидатуру якого відбулося 30 серпня у Верховній Рада України. Нагадаємо, під час свого першого парламентського виступу Іван Боканов наголосив, що Служба безпеки України має стати технологічною, швидкою та міцною.

Звертаючись до курсантів Іван Боканов зазначив, що зараз СБУ знаходиться на етапі реформування, але незважаючи на зміни, які відбудуться у структурі, Служба безпеки України завжди потребуватиме фахівців, для яких верховенство Закону, національні інтереси та права громадян завжди будуть пріоритетними.

- Присягаючи на вірність Українському народові, ви берете на себе великі зобов’язання та відповідальність, яка вимагає від вас бути професіоналами, патріотами, захисниками прав і свобод українців, оборонцями нашої країни, - сказав голова СБУ.

Всі новобранці мають хорошу фізичну підготовку і чимало спортивних розрядів, вдало пройшли професійно-психологічну та медичну перевірки. Абітурієнти продемонстрували високий рівень мотивації стати курсантами Національної академії СБУ та успішно склали випробування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО