Присяга воїна

Не дивлячись на похмуру та дощову погоду 11 листопада у Дніпровському полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України панував святковий настрій, бо понад півсотні військовослужбовців на стройовому плацу військової частини урочисто присягнули на вірність українському народові.

Зі знаменною подією молодих воїнів привітали командир військової частини, представники місцевих органів самоврядування, представники взаємодіючих органів. Вони побажали військовослужбовцям вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященного єпископа Симеона, військовий капелан прот. Василь Максимович благословив гвардійців на ратну службу, а батьки, які також приїхали підтримати своїх дітей в цю важливу урочисту мить їхнього життя, побачили вже справжніх чоловіків, які подорослішали й змужніли.

Після всіх емоцій та хвилювань командир полку запросив всіх батьків до клубу військової частини, аби поспілкуватися та розповісти їм про те, що очікує військовослужбовців протягом служби. Всі бажаючі змогли відвідати виставку озброєння та техніки, яка була організована на території військової частини.

Тож побажаємо нашим військовослужбовцям успіхів у проходженні військової служби, адже новоспечених воїнів Національної гвардії чекають насичені будні військовослужбовця. Вже зовсім скоро вони будуть виконувати завдання з охорони громадського порядку на вулицях міста Дніпра, але сьогоднішній день назавжди залишиться, як один з найважливіших та найвідповідальніших в їх житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»