Присяга на вірність

Військовослужбовці Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України склали присягу

 

19 травня 2018 року у Черкасах на Соборній площі Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко) прийняв участь в  заходах з нагоди складання присяги на вірність народу України військовослужбовцями Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України.

На початку урочистостей молодих солдатів військ правопорядку привітав командир військової частини 3061 підполковник Василь Селезень та заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. З напутніми словами від імені всіх батьків до воїнів звернулася мати солдата Лариса Мандибура, яка побажала синові та його товаришам стати справжніми захисниками України. В свою чергу молодий солдат Микола Мандибура запевнив присутніх, що молоде поповнення з честю та гідністю нестиме почесне звання воїна-правоохоронця.

Голова СУВД митрополит Іоан разом з священослужителями Свято-Троїцького кафедрального собору м. Черкаси благословив та окропив святою водою військовослужбовців, що прийняли присягу на вірність народу України. Крім того, за старанність під час проходження навчального збору, митрополит Іоан (Яременко) відзначив молоде поповнення Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України благословенними грамотами Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату.

Наприкінці даного заходу командир військової частини підполковник Василь Селезень закликав військовослужбовців чесно відноситися до військової служби і висловив впевненість, що військова служба стане для юнаків значимим періодом життя, який дозволить збагнути всю відповідальність за долю рідної землі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами http://cerkvacherkasy.info

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.