НАРКОТИК НЕ БУВАЄ ЛЕГКИМ

Юрій Оробець прочитав лекцію київським прикордонникам про шкілдливість наркотиків

 

10 лютого відбулася друга зустріч прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.

Юрій Оробець показав прикордонникам ролики щодо впливу пива на організм людини та вживання наркотичних речовин.

Ця зустріч відбулась у рамках інформаційно-просвітницької діяльності «Тверезе військо», з благословенням голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко), за сприянням військового капелана отця Миколи Кравчука та керівництва ОКПП "Київ" Державної прикордонної служи України.

За словами Юрія Оробця з точки зору законів, українських і міжнародних, наркотики не поділяються на «легкі» та «важкі». Будь-які наркотики викликають залежність (хай не фізичну, а тільки психічну - їх використання від цього не стає менш частим).

"А залежність обмежує свободу вибору, заважаючи займатися більш корисними і цікавими справами.
Будь-яке об'єктивне соціологічне дослідження підтверджує, що люди, які застосовують «легкі» наркотики, достовірно частіше потрапляють в різні неприємні ситуації (і навіть нещасні випадки), ніж ті, які наркотиків цураються", - каже активіст здорового способу життя Юрій Оробець.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.