Прийняття Кодексу Честі в УВМА

31 серпня 2016 року Українській військово-медичній академії відбулись урочисті заходи прийняття Кодексу Честі офіцера Збройних Сил України, вручення погон старшим лейтенантам медичної служби слухачам Української військово-медичної академії.

В урочистих заходах взяв участь митрополит Іоан (Яременко), голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату та Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.

"В чомусь ми із вами колеги. Колеги, тому що на лінії зіткнення АТО разом із військовими медиками трудяться військові священики. Ми, як ніхто інші, знаємо, яка важлива ваша справа. Сьогодні хочеться благословити вас і щоб ми разом прийшли до тієї бажаної перемоги!" - такими привітальними словами звернувся митрополит Іоан (Яременко) до вихованців Академії

Кращі випускники вищих медичних навчальних закладів України, офіцери медичної служби запасу перегорнули ще одну сторінку історії, знань і традицій медичної та військової освіти і стали її продовженням уже як слухачі Української військово-медичної академії, офіцери медичної служби Збройних Сил України.

Офіцерський корпус України завжди був гарантом стабільності і цілісності нашої держави, носієм кращих національно-історичних та військових традицій українського народу і прийняття Кодексу Честі офіцера Збройних Сил України є важливою подією в житті кожного офіцера України. 
Наша Вітчизна у вогні і не слід забувати про те що Батьківщина у нас одна – Україна.

Вшанували світлу пам’ять героїв України, зокрема молодшого сержанта Зінича Ігоря Вікторовича, та 35-ти військовослужбовців - медиків, які героїчно поклали своє життя, рятуючи життя своїм бойовим побратимам у зоні бойових дій.

Сьогодні в строю управління та кафедр Академії 39 учасників Антитерористичної операції на Сході України, 19 з них науково-педагогічні працівники, 3 сьогодні виконують службові обов’язки в зоні АТО, організовуючи медичне забезпечення в підрозділах Збройних Сил України, здійснюючи надання медичної допомоги та евакуацію поранених та травмованих.
І високі державні та відомчі нагороди на їх грудях гідна оцінка їх бойового подвигу та сумлінного виконання службового обов’язку пов’язаного з ризиком для життя під час служби в зоні АТО. Ряд науково-педагогічних працівників вшанований відзнаками Святійшого Патріарха Київський і всієї Руси-України Філарета.

Серед першокурсників є також два учасника Антитерористичної операції на Сході України, які надавали медичну допомогу пораненим бійцям у складі Медичної Служби «Госпітальєри».

В 2015 та 2016 роках проведено два дострокових випуски з Академії, понад 85% випускників були призначені на посади в бойові бригади та підрозділи Збройних Сил України які захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України.

Справа захисту нашої держави – справа всього народу. Але особлива відповідальність за оборону України покладається на офіцерський корпус Збройних Сил України. Їх обов’язок перед народом – надійно захищати Батьківщину, постійно бути в бойовій готовності, гарантуючи негайну відсіч будь-якому агресору.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .