Повернення потяга Єднання

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із організаторами Волонтерського потяга Єднання України «Труханівська Січ», який лише повернувся до Києва, подорожувавши південними областями України.
Святійший Патріарх Філарет Благословив організаторів на звершення добрих справ і побажав і надалі далі трудитися на благо України. В ході розмови були підведені підсумки роботи, озвучена проблематика і анонсовано майбутні поїздки.
В зустрічі взяли участь: перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник, Микола Бондар, отаман потяга, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «КолоМедіа»; Володимир Бондарчук, голова громадської організації «Родини Небесної Сотні»; Сергій Михальчук, член Правління ПАТ «Укрзалізниця» Зубов Андрій, представник Київського професійного коледжу з посиленою військовою і фізичною підготовкою.
Це вже повернувся четвертий виїзд Агітпотягу, який подорожував південними областями України. Перших три маршрути пролягли на Донеччину, Луганщину і західні області України.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу