Повернення потяга Єднання

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із організаторами Волонтерського потяга Єднання України «Труханівська Січ», який лише повернувся до Києва, подорожувавши південними областями України.
Святійший Патріарх Філарет Благословив організаторів на звершення добрих справ і побажав і надалі далі трудитися на благо України. В ході розмови були підведені підсумки роботи, озвучена проблематика і анонсовано майбутні поїздки.
В зустрічі взяли участь: перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник, Микола Бондар, отаман потяга, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «КолоМедіа»; Володимир Бондарчук, голова громадської організації «Родини Небесної Сотні»; Сергій Михальчук, член Правління ПАТ «Укрзалізниця» Зубов Андрій, представник Київського професійного коледжу з посиленою військовою і фізичною підготовкою.
Це вже повернувся четвертий виїзд Агітпотягу, який подорожував південними областями України. Перших три маршрути пролягли на Донеччину, Луганщину і західні області України.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату