ПОВЕРНЕННЯ ХОЛОДНОЯРІВЦІВ

Бійці 93 бригади Холодний Яр повернулися з війни додому

 

Більше, ніж півроку бригада боронила українську землю під Донецьком - у районі Авдіївки. У цих місцях, де вона вже стикалася із ворогом у запеклих боях у перші роки війни і втрачала своїх бійців. У цю ротацію вона теж понесла втрати. Ворог вбив п’ять холодноярців, а ще чотири загинуло через хвороби.

Привітав легендарну бригаду із завершенням ротації капелан Православної Церкви України Дмитро Поворотний. Жартує, що отримав отримав від Командира догану. "Дякую, командире, від вас- це краще ніж люба похвала, це як благословення!", - сказав капелан.

На шикуванні найдостойнішим холодноярцям вручили військові нагороди та присвоїли чергові звання. Воїни були щасливі знову цілувати своїх дітей, бути разом із сім’ями, обіймати друзів та рідних, що чекали їх у мирному житті!

«У першу чергу хочу вибачитися за загиблих і поранених бійців перед їх сім’ями, рідними та близькими. Вибачте, що не вберіг, - такими словами командир бригади Дмитро Брижинський розпочав свою промову на урочистому шикуванні. Він також сказав: «Холодноявці! Ми – славні нащадки воїнів УПА – в черговий раз примусили ворога здригатися перед непереможним духом українського народу. Ворог довго буде пам’ятати 93 механізовану бригаду Холодний Яр. Ми з честю виконали бойові завдання. Я вдячний кожному із вас за ту роботу, яку ви виконали. Справжню чоловічу роботу».

На святкуванні командиру бригади вручили військове звання полковник. Дмитро Брижинський отримав його з рук попереднього командира холодноярців, а нині першого заступника командувача оперативного командування «Схід» Владислава Клочкова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО