Посвята захисників порядку

Капелан привітав молодих лейтинантів у Львівському Державному Університеті Внутрішніх справ

 

23 червня 2018 року Божого, на площі Т.Г. Шевченка у м. Львів,  відбулися урочистості з нагоди випуску та посвяти у захисники правопорядку 247 курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ. Було вручено дипломи, а також і державні нагороди кращих випускників та викладачів. 

В урочистостях, що відбулись на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у м.Львові, взяли участь заступник голови Національної поліції України Ігор Клименко, заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Антон Сизоненко, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, заступник міського голови Львова Сергій Бабак, депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь, заступник прокуратури Львівської області Галина Борейко, народні депутати України Микола Величкович і Михайло Хміль, координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у м. Львові Матц Люнгвальд, представники правоохоронних органів Львівщини, закладів вищої освіти м.Львова, священнослужителі, близькі та друзі випускників.

Захід розпочався з покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та працівникам-правоохоронцям, які загинули при виконанні службових обов’язків. Цю почесну місію виконали випускники Сергій Багин, Владислав Чигрин, Максим Алєксандров та Віталій Щур. Після цього розпочалося вручення погонів старших лейтенантів поліції та дипломів з відзнакою кращим випускникам 2018 року – Вадиму Гриньку, Соломії Васюк і Олені Федак. Їх привітали Ігор Клименко, Антон Сизоненко, Валерій Середа та Роман Благута. Далі до церемонії посвяти всіх випускників у захисники правопорядку символічно долучились директор Інституту підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, декани факультетів Олексій Авраменко, Іван Красницький та Ігор Стахура.

До випускників звернулися з вітальних словом усі запрошені. Священик Іван Ревуцький (синодальне управління військового духовенства УПЦ КП), прочитав молитву, та по закінченню усі були окроплені священою водою.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу