Постане каплиця

У Чопському прикордонному загоні заклали наріжний камінь майбутньої каплиці 

 

У Чопському прикордонному загоні розпочали будівництво каплиці на честь святителя Спиридона Триміфунтського. Ідею спорудження храму на території військової частини, запропоновану капеланом прикордонників протоієреєм Сергієм Ємцем, охоче підтримали усі військовослужбовці. 

18 жовтня відбулося урочисте закладення наріжного каменю майбутньої каплиці та капсули на місці будівництва храму. Освятив наріжний камінь єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. Разом з начальником Чопського прикордонного загону Юрієм Михайлюком та головою Закарпатської громади Української єпархії Вірменської апостольської церкви Кареном Енокяном священнослужителями було підписано лист про заснування храму, який згодом вклали у капсулу. До спільної молитви долучилися військовослужбовці та працівники загону, а також керівництво міста Чоп.

Після чину освячення єпископ Варсонофій розповів військовим про сакраментальне значення храму для православного християнина. Також єпископ Варсонофій відзначив начальника Чопського прикордонного загону Юрія Михайлюка медаллю "За жертовність і любов до України".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами facebook.com/zahidnuy.kordon

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО