ПОПРОЩАЛИСЯ З ВІЙСЬКОВИМ

У Львові відбулося прощання з 19-річним військовослужбовцем, розвідником Богданом Гаврилівом

 

Побратими попрощалися з Богданом Гаврилівим 6 березня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові, де капелан Михайло Дулька відправив заупокійну Службу Божу.

Молодий військовий військовослужбовець 80-тої окремої десантно - штурмової бригади внаслідок одного з ворожих обстрілів отримав смертельну мінно-вибухову травму.

Богдан був родом із Підгірок що на Івано-Франківщині. 10 квітня калушанину могло виповнитися 20 років. Рішення укласти контракт із ЗСУ прийняв самостійно. Закінчив Калуське ВПУ-7, де його згадують теплим словом:"Богдан Гаврилів – справжній Герой! Не можемо змиритися з цією втратою. Який це був хлопець... щирий, ввічливий, завжди першим приходив і відгукувався на чиюсь біду, вмів швидко організувати будь-яку роботу, завжди був напоготові комусь допомогти. Зразковий учень, хороший друг, чемний син, справжній герой України. Богдан довго виношував в собі мрію стати військовим. Як задумав так і вчинив. Пішов служити всупереч всім пересторогам батьків і педагогів. Пішов раптово і назавжди. Світла пам’ять Герою!". Прощання з військовим пройдуть і в Калуші.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату