Поповнення лав НГУ

23 вересня у Дніпровському полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові військовослужбовці, які не проходили строкову службу, а одразу підписали контракт на проходження служби у Національній гвардії.

Зі знаменною подією молодих воїнів привітав командир військової частини, побажав їм вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок.

У заходах взяв участь військовий священик прот. Василій Максимович.

Серед воїнів, які склали військову присягу, окрім чоловіків, було багато жінок.

«В майбутньому, я мрію про вступ до Академії Національної гвардії України»,  поділилася своїми планами на майбутнє Тетяна Шкода, «Та спочатку, ще багато чого треба навчитися, але сьогоднішній день залишиться в моєму серці назавжди, як один з важливіших та відповідальніших в житті».

Військовий капелан Дніпровського полку по охороні громадського порядку отець Василій поспілкувався з військовослужбовцями на актуальну тему лихослів’я.

Він розповів, що Церква завжди закликала людей бути уважними до слів і особливо застерігала від гріха лихослів’я. Всі верстви суспільства буквально заражені цією хворобою і ніякі умовляння, навіть вже з’явилися сигнали, що лихослів’я знищує хромосоми, — ніщо не береться в толк.

Гвардійці дізналися, що слово є таємницею, яка містить величезне значення. Та лише мала частина таємниці звуку відома людям, адже інфразвуком можна налякати, ультразвуком можна лікувати. Сучасні вчені стверджують, що в кожному слові закладена енергетика. Піднесене, високе слово несе світло, цілющу енергію. Лихе слово, лайливе породжує пітьму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО