Поповнення лав НГУ

23 вересня у Дніпровському полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові військовослужбовці, які не проходили строкову службу, а одразу підписали контракт на проходження служби у Національній гвардії.

Зі знаменною подією молодих воїнів привітав командир військової частини, побажав їм вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок.

У заходах взяв участь військовий священик прот. Василій Максимович.

Серед воїнів, які склали військову присягу, окрім чоловіків, було багато жінок.

«В майбутньому, я мрію про вступ до Академії Національної гвардії України»,  поділилася своїми планами на майбутнє Тетяна Шкода, «Та спочатку, ще багато чого треба навчитися, але сьогоднішній день залишиться в моєму серці назавжди, як один з важливіших та відповідальніших в житті».

Військовий капелан Дніпровського полку по охороні громадського порядку отець Василій поспілкувався з військовослужбовцями на актуальну тему лихослів’я.

Він розповів, що Церква завжди закликала людей бути уважними до слів і особливо застерігала від гріха лихослів’я. Всі верстви суспільства буквально заражені цією хворобою і ніякі умовляння, навіть вже з’явилися сигнали, що лихослів’я знищує хромосоми, — ніщо не береться в толк.

Гвардійці дізналися, що слово є таємницею, яка містить величезне значення. Та лише мала частина таємниці звуку відома людям, адже інфразвуком можна налякати, ультразвуком можна лікувати. Сучасні вчені стверджують, що в кожному слові закладена енергетика. Піднесене, високе слово несе світло, цілющу енергію. Лихе слово, лайливе породжує пітьму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу