ЗА ШВИДКЕ ВИЗВОЛЕННЯ

У Маріуполі воїни об’єднаних сил помолились за полонених побратимів

 

5 грудня головний капелан ДПСУ прот. разом з волонтерами відвідали 61-й військовий мобільний госпіталь у зоні ООС. Для потреб госпіталю було передано ліки. Капелан привітав військових, котрі перебувають на лікуванні, з прийдешніми Різдвяними святами.

У порту Маріуполя отець Михайло зустрівся з капеланами ДПСУ та разом з ними відслужив молебень на закликання помочі Святого Духа. Разом з капеланами молилися військовослужбовці Донецького ПРИКЗ, Загону Морської Охорони, військовослужбовці Військово-Морських Сил України. Військовослужбовці та капелани спільно помолилися за здоров’я та найшвидше повернення додому українців, які знаходяться у військовому полоні в Російській Федерації.

Такі заходи покликані об’єднати та мобілізувати українців у боротьбі проти підступного агресора.

Під час перебування в ООС отець Михайло відвідав Донецький прикордонний загін, де зустрівся з начальником Донецько-Луганського регіонального управління генерал-майором Володимиром Бондарем. Під час зустрічі обговорили питання капеланського служіння та побудову невеликих храмів на території загонів.

Мобільна група волонтерів у складі прот. Михайла Предка, Володимира Предка, Миколи Гриневича та Ольги Глинянської передали благодійну допомогу 8-му батальйону Української добровольчої армії АРАТТА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».