Помолились за героїв

31 липня у Вінницькому 40-му полку в/ч 3008 НГУ військовий капелан цієї частини прот. Михаїл Бабій з хором храму Св. Архістратига Михаїла м.Вінниці провів заупокійну літію за загиблими військовослужбовцями в/ч 3008 НГУ.

Разом з особовим складом також молився волонтер Микола Козак, який уже 3-й рік поспіль допомагає в/ч 3008 з ремонтом військової техніки.

Отець Михаїл звернувся до військовослужбовців з настановою, щоб завжди пам’ятали загиблих побратимів, які віддали своє життя за волю і незалежність України. 

 

 

 

 

Також у Ковелі 1 серпня було освячено пам’ятний знак командирові мінометної батареї 1-го батальйону 51-ї ОМБр Андрієві Задорожному. У 3-річницю загибелі командира мінометної батареї 1-го батальйону 51-ї ОМБр встановлено пам’ятний знак на фасаді міського військкомату.

Меморіальну дошку освятили настоятель парафії Рівноапостольного Великого князя Володимира у Ковелі прот. Віталій Лехкобит, священик громади Преображення Господнього у Ковелі Ростислав Дідух та військовий капелан, настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату прот. Матвій Олійник.

У богослужінні взяли участь рідні та друзі загиблого, військові побратими, представники влади та громадськості.

Андрій Задорожний народився 13 серпня 1978 р. на Донеччині, але останні роки разом із сім’ю прожив на Волині. Загинув 1 серпня 2014 р. у селі Петрівське Донецької області, неподалік від місця свого народження.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.