Покращили умови

У 25-й бригаді охорони громадського порядку відкрили оновлене приміщення оперативно-чергової служби

 

У 25-й бригаді охорони громадського порядку Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення оперативно-чергової служби. Офіційне відкриття провів заступник командувача НГУ з громадської безпеки генерал-майор Валерій Бондар, який разом з начальником Північного Київського територіального управління Національної гвардії України генерал-майором Миколою Миколенко перерізали червону стрічку та ступили на поріг оновленого приміщення оперативно-чергової служби.

«Нова Національна гвардія - це не тільки нові стандарти забезпечення, а й сучасні умови служби для військовослужбовців», - зазначив заступник командувача НГУ з громадської безпеки генерал-майор Валерій Бондар.

«Це далеко не перше оновлене приміщення, яке ми відкрили в цьому році, і не останнє. Ми багато чого зробили за півріччя, і на черзі інші приміщення, які також потребують оновлення», - зазначив командир 25-ої бригади полковник Віталій Данько. 

Привітав колектив з оновленням приміщення військовий священик о. Юрій Борис.  Капелан окропив оновлені приміщення освяченою водою та закликав на колектив 25-ї бригади охорони громадського порядку Боже благословення.

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ngu.gov.ua

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»