ПОХОРОНИ БІЙЦЯ

На Львівщині попрощалися із воїном Богданом Слободою

 

У Новояворівську тисячі людей прощалися з загиблим лейтенантом Богданом Слободою. На 21-му році його життя обірвала ворожа куля.

Після Богослужіння, яке відбулося в Новояворівську в Храмі св. Петра і Павла, численна громада пішою ходою провела в останню путь Богдана. Серед численного духовенства молилися за спокій душі Богдана і капелан Назарій Дадак та капелан Святослав Юрків.

Чин поховання загиблого на Сході відбувся в смт Шкло. Вшанувати героя прийшли рідні, близькі, військові побратими, представники самоврядування. Під почесну варту люди кричали "Герої не вмирають". Майоріли червоно-чорні та синьо-жовті прапори.

Богдан Слобода народився 13 травня 1997 року. Навчався в Шклівській ЗОШ І-ІІІ ступеня. У 2014 році пішов навчатися в Академію сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Після закінчення навчання проходив службу за контрактом у 128 гірсько-штурмовій бригаді. 6 березня 2019 року отримав кульові поранення на території Донецької області. До свого 22-го дня народження Богдан не дожив 2 місяці.

Вічна пам'ять та Царство Боже воїну Богдану.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.