ПОХОРОНИ БІЙЦЯ

На Львівщині попрощалися із воїном Богданом Слободою

 

У Новояворівську тисячі людей прощалися з загиблим лейтенантом Богданом Слободою. На 21-му році його життя обірвала ворожа куля.

Після Богослужіння, яке відбулося в Новояворівську в Храмі св. Петра і Павла, численна громада пішою ходою провела в останню путь Богдана. Серед численного духовенства молилися за спокій душі Богдана і капелан Назарій Дадак та капелан Святослав Юрків.

Чин поховання загиблого на Сході відбувся в смт Шкло. Вшанувати героя прийшли рідні, близькі, військові побратими, представники самоврядування. Під почесну варту люди кричали "Герої не вмирають". Майоріли червоно-чорні та синьо-жовті прапори.

Богдан Слобода народився 13 травня 1997 року. Навчався в Шклівській ЗОШ І-ІІІ ступеня. У 2014 році пішов навчатися в Академію сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Після закінчення навчання проходив службу за контрактом у 128 гірсько-штурмовій бригаді. 6 березня 2019 року отримав кульові поранення на території Донецької області. До свого 22-го дня народження Богдан не дожив 2 місяці.

Вічна пам'ять та Царство Боже воїну Богдану.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.