ПОХОРОН КАПЕЛАНА

Андрія Дуду поховають завтра у Брюховичах на Львівщині

 

Тіло спочилого капелана Андрія Дуди сьогодні було доправлено до Княжого храму Святого Миколая Чудотворця міста Львова, де той звершував своє служіння. 

Всі поховальні служби будуть відбуватися в режимі відеотрансляції на сторінці Княжого храму Святого Миколая Чудотворця.

Сьогодні, 12 квітня о 16.00 над домовиною блаженної пам’яті о. Андрія було звершено парастас.

Відразу о 17.00 розпочнеться чин погребіння новоспочилого протоієрея Андрія Дуди, який очолить митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

За повідомленням Княжого храму Святого Миколая Чудотворця міста Львова чин похорону спочилого новопредставленного отця Андрія Дуди буде звершено у понеділок Страсного Тижня 13 квітня.

О 8.30 ранку митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм буде звершено Божественну літургію Ранішосвяченних дарів, після якої буде довершено чин похорон о. Андрія Дуди.

Поховають новоспочилого о. Андрія Дуду на цвинтарі у смт. Брюховичі біля могили матері.

У зв'язку з надзвичайною ситуацією в Україні, зокрема у Львові та області щодо карантинних заходів через поширення небезпечної хвороби коронавірусу, родина спочилого отця Андрія Дуди, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк), духовенство та клір Свято-Миколаївської церкви м. Львова просять парафіян та тих, хто знав о. Андрія, пом'янути його вдома, запаливши свічку і прочитавши молитву.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу