ПОГАНІ ЧАСИ

Залежність життя від «непомітного персоналу»

 

Блаженний Августин говорить про періоди життя, які ми називаємо несприятливими. «Погані часи, важкі часи - ось що люди не втомлюються повторювати. Але давайте жити добре, тоді часи стануть хорошими. Ми і є часи. Які ми, такі й часи», - говорить він.

Сьогодні ми неочікувано або навіть краще сказати спонтанно отримали можливість переосмислити цінність людської праці. Тепер ми ставимо в залежність своє життя від досі «непомітного персоналу», так би мовити маленьких звіряток, які крутять колесо нашого успішного життя. 

Без кого ж ми не можемо сьогодні в період «закритих дверей» обійтися? Без пекарів, без лікарів, медсестер та санітарів, без аптекарів, без кур’єрів, без науковців, без будівельнків, без військовослужбовців, без працівників суспільної комунікації. Ми насправді залежимо від людей, які самі досить часто живуть «не на широку ногу», а перебиваються такими-сякими заробітками, щоб утримати свої сім’ї на достойному рівні існування.

Сьогодні їм слід дякувати за підтримку нашого буття в умовах карантину. Адже всі професії так потрібні для налагодженої роботи складного механізму нашого життя. Як співається в одній пісеньці з дитячого мультика: 

Всі, всі, всі, хто є на землі, 
нам дуже потрібні великі й малі, 
на всіх, всіх, всіх тримається світ, 
про це забувати ніколи не слід.

Кожен з нас повинен бути підтримкою один для одного. Та особливо скеруймо свої думки на тих, які працюють, щоб забезпечити комунікацію саме сьогодні, коли люди перебувають в ізоляції. Дякуємо їм за відповідальний труд.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО