Подяка капеланам

Митрополит Іоан (Яременко) відзначив капеланів – учасників «Параду військ»

 

24 серпня, після урочистостей на столичному Хрещатику, Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) подякував військовим капеланам УПЦ Київського Патріархату за їхню участь у підготовці та проведенні параду військ, присвяченому 27-й річниці Незалежності України та 100-літтю проголошення Української Державності. 

«Дивлячись на вашу участь у параді військ, я радів серцем, що Українська Православна Церква Київського Патріархату за короткий час змогла побудувати таку міцну структуру військового духовенства. Ви надійна духовна опора для українських військових. Не припиняйте вдосконалювати себе у цьому», - сказав митрополит Іоан.

Кожен військовий священик отримав з рук митрополита Іоана Благословенну грамоту Синодального Управління військового духовенства. 

Сьогодні ж митрополит Іоан відзначив відомчими грамотами колектив Синодального управління військового духовенства за кропітку роботу в організації інституту військового духовенства в Україні.

Також сьогодні Міністр оборони України Степан Полторак вручив кожному військовому священику Подяку та медаль за активну участь у підготовці та проведенні параду військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Нагадаємо, 24 серпня військові капелани взяли участь в урочистому «Параді військ» на столичному Майдані Незалежності, приуроченому 27-й річниці Незалежності України, а також 100-літтю проголошення Української Державності. Вперше в історії сучасної України військове духовенство стоїть поруч з воїнами у парадному розрахунку.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.