Початок навчання у медроті

09 вересня 2016 року виповнюється один рік з початку підготовки фахівців у навчальній медичній роті 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
За рік роботи у навчальній роті підготовили понад 500 санітарних інструкторів та близько 200 стрілків-санітарів для Збройних Сил України.
Переважна більшість випускників навчальної медичної роти були призначені на посади в бойові бригади та інші підрозділи Збройних Сил України що знаходяться на Сході України в районі проведення АТО.
З благословення першого заступника голови Синодального управління військового духовенства, настоятеля Свято-Миколаївського храму на Татарці протоієрея Тараса Мельника в урочистостях з нагоди річниці прийняв участь військовий священик, клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці ієрей Андрій Гуль. Отець Андрій у своєму вітальному слові наголосив на важливості праці військових медиків в умовах війни, побажав військовим лікарям бути вірними військовій присязі, клятві Гіпократа, своєму громадському обов’язку та окропив усіх присутніх Святою водою. 
Після привітань святковий захід продовжився проведенням навчань по тактичній медицині, святковим концертом за участю студентів військової медичної академій та врученням ювілейних медалей особовому складу Навчально медичної роти.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації