Підсумували роботу

15 грудня в залі засідань Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності відбулася підсумково-звітна конференція Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства. 

Під час конференції було підведено підсумки діяльності Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства щодо реалізації рішень VI-ої Національної конференції від 13 травня 2016 року. Також братство визначалося з перспективою роботи з урахуванням сучасної ситуації.

У роботі конференції взяли участь Народні депутати України, представники військових та правоохоронних структур, духовенство, а також представники Братства з регіонів.

Участь у конференції взяв Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

Всеукраїнське міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство об’єднує у своїх лавах генералів та офіцерів військових і правоохоронних структур, які звільнилися в запас чи відставку.

На даний час члени братства активно проводять роботу щодо реабілітації військовослужбовців, які повернулися з АТО, виховують в духовно-патріотичному дусі молодь, допомагають формувати в них готовність захищати Батьківщини. Також  Братство започаткувало ряд інших програм, які спрямовані на духовну та моральну підтримку військовослужбовців, правоохоронців та членів їх сімей.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»