Підсумували роботу

15 грудня в залі засідань Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності відбулася підсумково-звітна конференція Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства. 

Під час конференції було підведено підсумки діяльності Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства щодо реалізації рішень VI-ої Національної конференції від 13 травня 2016 року. Також братство визначалося з перспективою роботи з урахуванням сучасної ситуації.

У роботі конференції взяли участь Народні депутати України, представники військових та правоохоронних структур, духовенство, а також представники Братства з регіонів.

Участь у конференції взяв Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

Всеукраїнське міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство об’єднує у своїх лавах генералів та офіцерів військових і правоохоронних структур, які звільнилися в запас чи відставку.

На даний час члени братства активно проводять роботу щодо реабілітації військовослужбовців, які повернулися з АТО, виховують в духовно-патріотичному дусі молодь, допомагають формувати в них готовність захищати Батьківщини. Також  Братство започаткувало ряд інших програм, які спрямовані на духовну та моральну підтримку військовослужбовців, правоохоронців та членів їх сімей.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі