ПІД ЗАХИСТОМ ПРОРОКА ІЛЛІ

У Борисполі освятили каплицю для прикордонників

 

Сьогодні для бориспільських прикордонників Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив каплицю на честь святого пророка Іллі. Його Блаженству співслужив Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), настоятель каплиці капелан Микола Кравчук та капелани Державної прикордонної служби України.

Невеликий храм для прикордонників було збудовано на території Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» аеропорту «Бориспіль» та відкрито до Дня цієї військової частини, який відзначається сьогодні.


«Цей освячений храм – певне чудо в нашому житті, адже ми власними руками спорудили особливе місце, яке є часткою неба на землі. Коли ми збираємося у храмі і молимося до Бога, то Він обов’язково подасть нам те, що є потрібним на шляху до спасіння», – сказав до прикордонникыв Блаженныйший Епіфаній.

Цього дня було відзначено церковними нагородами військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України, зокрема начальника Центрального регіонального управління полковника Владислава Васильківського і настоятеля каплиці протоієрея Миколу Кравчука.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»