Під захистом Богоматері

Волинські військові облаштували капличку неподалік лінії фронту 

 

В одному з прифронтових населених пунктів Луганщини, де завдання за призначенням в складі Операції Об’єднаних Сил виконує 14 окрема механізована бригада, освятили каплицю на честь Пресвятої Богородиці.

Саму каплицю в прифронтовому містечку встановили та оздобили бійці одного з підрозділів бригади. Ідейним натхненником та реалізатором доброї і вікопомної справи став боєць із позивним «Батя». «Батя» та його побратими вклали душу, власні кошти і працю у спорудження святині. 

Недільного ранку на освячення каплиці з синьо-жовтими державними стягами та іменною хоругвою свого підрозділу зібралися військовослужбовці бригади та місцеві мешканці. Капелани бригади отець Ігор Бігун і отець Михайло провели урочисте богослужіння, освятили каплицю та окропили освяченою водою всіх присутніх. 

«Наш «Батя», на рахунку якого це вже не одна така капличка, побажав усім, аби Матір Божа їх оберігала», - пишуть солдати на сторінці 14 ОМБР в соцмережі fb. 

"Це святиня для всіх місцевих жителів, яким за роки війни довелося чимало пережити! На згадку про нас, тих, хто їх захищав, у пам'ять про всіх, хто віддав життя за Україну, і як оберіг – нехай Мати Божа оберігає їх і всі прийдешні покоління українців, які житимуть на цій землі. Миру вам і Божого благословення… Слава Україні!" - мовив священик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами facebook.com/14ombr

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»