ПЕРШИЙ ПІШОВ

Разом із Львівськими десантниками з парашутом стрибнув і капелан

 

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади протягом цього тижня здійснюють планові парашутні стрибки. Кожного дня у небо піднімається приблизно 200 військовослужбовців. Багато серед них воїнів строкової служби та тих, хто стрибає вперше. В українських десантників стрибок із парашутом має здійснити кожен: від капелана та кухаря, до командира бригади.

Також цього дня разом зі своєю військовою паствою та бойовими побратимами свій перший стрибок із парашутом здійснив капелан ПЦУ Андрій Дуда.

- Це мій перший стрибок, - поділився враженнями капелан Андрій Дуда. - Страх сховався за молитвою, довірою і плечем побратима. Командна робота, в якій ще більше відчуваєш десантне братерство. Стах звичайно є, але це трохи інший страх- страх підвести своїх побратимів. А політ- це якесь неперевершене відчуття свободи, простору, і єдине бажання, щоб він тривав довше, - розповів військовий священик.

Цього разу десантники виконували стрибки з вертольота Мі-8 МСБ.

- Для десантників стрибок з парашутом- це певний символ входження в десантну родину. Тому, для мене стрибок з парашутом - це природній процес нашого постійного спілкування. Думаю, ми стали ще ближчими, - підсумував капелан Андрій Дуда.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу