ПЕРША РІЧНИЦЯ

Сьогодні Церква святкує інтронізацію Предстоятеля

 

3 лютого – перша річниці інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України. 

Божественну літургію, присвячену першій річниці інтронізації, Блаженнійший Епіфаній відслужили в Михайлівському Золотоверхому соборі Києва. 

Для святкового богослужіння з’їхалися архієреї та духовенство зі всіх єпархій Церкви, а також представники Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон.

На адресу Блаженнійшого Епіфанія лунали численні привітання. Від імені Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія вітання Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію висловив митрополит Гальський Еммануїл. Слово привітання від Блаженнійшого Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора II висловив єпископ Вавилонський Феодор. Привітання від Елладської Православної Церкви озвучив митрополит Адріанопольський Амфілохій.

- Продовжимо наполегливо працювати, щоб усі православні українці об’єдналися навколо Київського престолу. Спільними зусиллями ми і надалі будемо будувати Церкву відкриту для всіх, щоб іти шляхом, який веде до спасіння, – слова Блаженнійшого владики.

Капелани вітають Предстоятеля Церкви з визначним днем – першою річницею Його інтронізації на престол київських митрополитів та першим роком буття Церкви в нових реаліях.

Нехай буде служіння Богу та Українському народу благословенним для нашого Предстоятеля. Хай Всемилостивий Господь дарує нашому побожному народу благословенний мир, тихе благополучне життя та мир у світлі Його одвічних заповідей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»