ПЕРЕМОЖЕЦЬ 2019

Посольство Литви стало лідером публічної дипломатії в Україні

 

Щороку Інститут світової політики (ІСП) проводить рейтинг посольств. Роботу іноземних дипломатичних місій в Україні та українських дипломатичних представництв за кордоном у 2019 році оцінювали за рівнем публічної дипломатії. 

«Цього року методологія передбачала математичний підрахунок подій, які продукували посольства та заходи, які вони готували. На рейтинг впливали також і міжнародні візити глав держав, а також підготовка та підписання міжурядових документів. Відійшли від суб'єктивного оцінювання експертами і перейшли до методології, яка дала змогу оцінити рівень публічної дипломатії», - каже засновник та голова правління ІСП Віктор Шлінчак.

Перше місце в рейтингу посіло Посольство Литовської республіки в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Марюсом Януконісом.

Протягом перебування в Україні, яке має завершитися у 2020 році, представник Литви постійно перебував в полі зору аналітиків завдяки своїй активній позиції. Зокрема, разом з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом відвідував небезпечні ділянки у зоні ООС. Литва сприймається як на побутовому, так і на експертному рівні як надійний стратегічний союзник України.

Синодальне управління військового духовенства вітає пана Посла Марюса Януконіса та весь дипкорпус Латвії в Україні з визначними досягненнями у своїй роботі. Латвія є стратегічним партнером України, а диппредставництво цієї країни в нашій державі є добрим другом наших капеланів. Друзі, бажаємо нових злетів.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»