Перемога близько

«Ми не повинні сумніватися, що і у війні на сході перемога буде наша», - Патріарх Філарет.

 

Звертаючись до вірян на реквіємі за жертвами Чорнобильської катастрофи, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет наголосив, що перемога у війні буде неодмінно, тому що зло не може перемогти добро.

«Ми повинні дякувати Богові за його благодіяння і по відношенню до нашого народу і нашої держави, і по відношенню до всього людства. Воскресіння Ісуса Христа полягає в тому, що правда завжди перемагає. Добро перемагає завжди. Ми не повинні сумніватися, що і у війні на сході перемога буде наша. І ви побачите це незабаром. Бо іншого не може бути. Не може бути, щоб неправда або зло перемогло правду. Бо якби зло перемогло, то це означало б, що Бога нема. Але Бог є, тому зло ніколи не переможе. І доказом цього є воскресіння Ісуса Христа», - сказав Патріарх Філарет на сьогоднішніх  жалобних заходах у Чонобильському храму Святителя Миколая на Татарці. 

Нагадаємо, що сьогодні Україна згадує події Чорнобильської трагедії - однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства. З того дня минуло уже 32 роки. Сьогодні на міжнародному рівні згадують жертв радіаційних аварій і катастроф. Це день пам'яті постраждалих та тих, хто віддав своє життя в боротьбі з "невидимим ворогом" в останні дні квітня 1986 року. 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу