Передислокація авіаторів

Авіаторів зустріли на Волині з молитвою

 

На Волині 24 вересня урочисто зустрічали 204-ту Севастопольську бригаду тактичної авіації ім. О. Покришкіна, яка прибула до Луцька на постійне місце дислокації.

Народний депутат, військовий льотчик першого класу, колишній командир 204-ої бригади Юлій Мамчур підкреслив, що до моменту шикування в Луцьку військові пройшли складні часи

«Я вдячний своїм воїнам, що вони проявили мужність, патріотизм, вірність присязі та протягом усіх цих чотирьох років як військові авіатори доводили свій професіоналізм. Своїми вчинками та бойовими вильотами вони підтвердили високе звання воїнів-захисників України. Своїми діями вони пишуть новітню історію нашої держави, яка відновлюється з 2014 року. Незалежність України – це передусім заслуга армії, тому армія, мова та віра – це аксіома, яка повинна пройти через серце кожного українця», – зауважив Юлій Мамчур і додав, що впевнений у тому, що на новому місці дислокації авіаторам вдасться покращити свої навики та відновити бойову техніку, яку бригада зуміла вивести з окупованого Криму.

Під час урочистої зустрічі військового формування в річницю створення бригади молебень на закликання помочі Святого Духа та благословення авіаторів на Театральному майдані Луцька звершив митрополит Луцький і Волинський Михаїл у співлужінні капеланів.  

Митрополит Михаїл пригадав, як у 2014 році спостерігав за діями в Криму по телебаченню, зокрема як військовий командир виводив із оточення ввірену йому частину.

«Сьогодні я бажаю не миру, а перемоги. Коли наступить перемога, тоді наступить і мир… Це війна, але нехай буде перемога наша над нашими ворогами, над сепаратистами, над країною-агресором, над неправдою і запанує воістину справжній мир», – заявив Михаїл.

Присутні згадали двох загиблих військових з бригади, які разом із 56 побратимами за власним бажанням відправилися на схід боронити незалежність України – в Авдіївку та Краматорськ. Відповідно до наказу президента їх посмертно нагородили відзнаками «За мужність». Також авіатори поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pravoslaviavolyni.org.ua

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації