ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ

Архієпископ Афанасій завітав до 92 ОМБр

 

Вчора до 92 окремої механізованої бригади завітав Архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій (Шкурупій). Архієпископ Православної Церкви України взяв активну участь у проведенні чергового заходу програми «Український патріот».

У цей день програма проводилася для учнів двох чугуївських шкіл Харківщини. Учасники відвідали казарму, де познайомилися з побутом військовослужбовців, Кімнату бойових традицій, з ними були проведені заняття з фізичної й медичної підготовки, відбулося знайомство з озброєнням і амуніцією. А в кінці заходу, вже традиційно, учні дегустували нові страви військової їдальні ЗСУ.

Організатори кажуть, що кожен захід програми «Український патріот» намагаються урізноманітнити новою інформацією, запрошуючи до участі цікавих і заслужених людей.

Архієпископ і військовий капелан, у присутності бійців бригади, піднесли молитви за загиблих військових в новому приміщенні — Меморіальній кімнаті пам’яті, яка нещодавно була обладнана на території військової частини в Башкирівці.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»