ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Капелан СУВД взяв участь в круглому столі присвяченому патріотичному вихованні молоді

 

Круглий стіл, присвячений питанням патріотичного виховання молоді, пройшов 18 липня у Дніпрі. Захід було ініційовано ГО "Об'єднання українського народу "Дух Нації", ГО "Молодіжний націоналістичний конгрес" та ГО "Права молодь".

Серед учасників були капелан СУВД Дмитро Поворотний, Богдан Войт ГО "Могутня держава", Віктор Бородин "Кузня української інтелігенції", Руслан Сергійчук ГО "Юнацький корпус", Новомосковщина, Наталя Гейман з культурно-духовного центру "Українське подвір'я", Подгорнова Ольга - національна скаутська організація "Пласт", Олесь Борода та інші.

Під час дискусії було наголошено на важливості налагодження зв'язків у суспільстві, культурному відродженні, значенні трендів у роботі з молоддю.

"Дніпро - форпост української нації. Патріотичне виховання молоді - запорука розвитку суспільства. У нашому місті багато громадських організацій та активістів, які займаються патріотичним виховання, та кожен з нас робить це окремо від інших. Нашим діям бракує узгодженності. Ми зібралися сьогодні що б обговорити проекти, які вже реалізуються, проблеми, з якими ми стикаємось та випрацювати спільну стратегію в питаннях патріотичного виховання" - говорить очільниця молодіжного крила ГО "ОУН "Дух Нації" Канчура Тетяна.

"Реваншистські сили все активніше підіймають голову. Наше завдання - виховати молодь так, що б у "руського міра" не було а ні найменшого шансу." - наголосив лідер Дніпровського осередку ГО "Права Молодь" Пилип Гоголь.

"Мене до глибини душі обурює, коли у моїй школі уроки патріотичного виховання проводить людина, яка називає вишиванку "концертним костюмом." - емоційно завершила свій спіч активістка МНК Дніпро Катерина Глущенко.

За підсумками круглого столу було вирішено створити громадську раду з питань патріотичного виховання молоді, розробити та впровадити навчальну програму для вчителів Дніпропетровщини, організувати розвиваюче дозвілля для дітей та молоді. Учасники заходу планують вже з початку нового навчального року запустити низку проектів.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації