Патріарх привітав воїнів

«З нами Бог і правда», - Патріарх Філарет

 

У день Покрови Божої Матері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у подячному молебні за благодіяння, які Бог подає Україні та Православній Українській Церкві, що відбувся на історичному майдані перед Софіївським собором столиці.

У своїй промові Патріарх Філарет звеличив українську армію, яка за останні роки стала боєздатною і спроможною захистити державу. Також Святійший Владика подякував капеланам, які всі ці роки військового протистояння не полишають військових наодинці, навіть у найнебезпечніших місцях бойового Донбасу.

«Помісна незалежна українська Церква буде служити українському народу.

Патріотичні Церкви підтримали нашу армію, і сьогодні ми нею пишаємося. Вона боєздатна і може захистити нашу землю. В Москві переполох. Збирають раду безпеки через нашу автокефалію.

Нині ми ще не з’єднані. Різні, а тепер маємо стати єдиними – однією силою і однією Церквою. Ми досягнемо об’єднання всіх православних Церков в одну, незважаючи на усі протидії. Але нехай вороги наші знають, що ми переможемо і  створимо одну українську  Православну Церкву. На чолі з Київським Патріархом.  

Ми покладаємо і душу, і тіло за нашу свободу, бо з нами Бог і правда", - завершив промову Патріарх Філарет.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»