Пасхальне привітання

Голови Синодального управління військовго духовенства
митрополита Іоана (Яременка)

 

Дорогі браття і сестри!

ХРИСТОС  ВОСКРЕС!

Святкувати Пасху – означає всім серцем відчути і пізнати силу й велич Воскресіння Христового. Святкувати Пасху – це всім серцем і всіма помислами дякувати Богу за Його невимовний дар – дар Воскресіння, дар любові. Воскресіння Христа - це непорушна опора, головна основа нашої віри.

У Воскресінні Христовому ми одержали священний дар життя. Цей дар докорінно змінює наше ставлення до всього на світі, включаючи смерть. Воскреслий Христос дає нам можливість стверджувати: Смерті немає!» Звичайно, в земному житі ми зустрічаємо смерть віч-на-віч. І колись вона прийде за нами. Але ми віримо, що Своєю власною смертю Христос змінив саму сутність смерті. Він зробив її пасхою, - переходом у Царство Боже, перетворюючи найбільшу з трагедій на остаточну перемогу. Як перша людина зробила нас причасниками смерті, так Христос створив нас співучасниками Свого Воскресіння. Ось чому наприкінці пасхальної утрені Церква проголошує: «Воскрес Христос, - і життя торжествує! Воскрес Христос, - і мертвих більш нема!»

В теперішній тяжкий час, коли на землю Українську зазіхає ворог, Воскресіння Христове вселяє в наші серця велику надію. Воно дає нам мужність і силу перемагати смуток і тугу. Воскресіння Христове з’єднує живих і померлих в єдину родину, адже у Бога немає мертвих – всі живі. Тому ми боремося з гріхом, прагнемо до моральної чистоти і святості.

Бажаю усім нашим воїнам мужності, терпеливості, братерського духу і готовності по заповіді Божій «покласти душу свою за друзів своїх». Цього ж зичу і всім військовим священикам, які перебувають в ці пасхальні дні у бойових підрозділах Збройних Сил України, Національної гвардії та Прикордонної служби України.

Підносячи молитви воскреслому Христу, будемо просити Його, щоб Він послав Україні нашій духовне оновлення, дарував силу і благословив усіх нас справедливим миром у вільній державі, бо Йому належить честь і поклоніння на віки віків.

Воістину Христос воскрес!

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит ІОАН (Яременко)

Пасха Христова,

2018 рік

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»