Панахида за Небесною Сотнею

Напередодні свята Покрови та Дня захисника України в Києві, на вулиці Інститутській відбулася акція Пам'яті всіх загиблих за незалежність України. Акція проходить вже втретє.

На місці розстрілів, біля Хреста на честь Небесної Сотні, була відслужена панахида. Зі словом до присутніх звернувся Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник – « Ми повинні навчитися захищатися, тому промовляючи слова молитви, сьогодні ми просили у Бога миру і сил подолати ворога-агресора». Також отець Тарас розповів про загиблого 3 жовтня військового священика Валентина Серовецького, який із перших днів був на Майдані, молився зі сцени Майдану вижив на Інститутській. І що тепер Небесна Сотня Має свого небесного капелана ( #небеснийкапелан ).

Серед організаторів заходу - родичі загиблих на Майдані, священнослужителі УПЦ КП і УГКЦ волонтери ГО «Труханівська Січ - УКВ - Коло.медіа» та бійці #АТО.

Особлива подяка керівництву КПК Петрович Василь Сергійович та Зубов Андрій Вікторович, адже почесну варту несли курсанти, ввіреного їм, Київського професійного коледжу з посиленою військовою і фізичною підготовкою.

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .