Панахида за гвардійцем

Трагедія, що сталась вранці 5 жовтня поблизу Києва, забрала життя 25-річного солдата строкової служби Національної гвардії України Єгора Дерев’янка.

Попрощатися із побратимом прийшла велика кількість військовослужбовців. Панахиду над труною спочилою звершив військовий священик Тарас Кобевка. Капелан висловив свої співчуття родині та колегам спочилого воїна.

Довідка:

Молодий гвардієць був родом з Луганської області. Мріючи про цілісність України, пішов на строкову службу у травні 2017 року до лав Національної гвардії України.

Завдяки гарним здібностям до стрільби був призначений на посаду снайпера 2 взводу роти оперативного призначення на бронеавтомобілях. За словами його товариша, батько пишався вибором свого сина, підтримував його побажання служити на благо своєї Батьківщини.
 
Життя молодого військовослужбовця обірвалось у четвер вранці під час виїзду військової колони військової частини 3027 на місця несення служби з охорони громадського порядку. За випадком долі, Єгор сидів на місці куди прийшовся фатальний удар.
 
Попри те, що дорогу перекрила машина служби безпеки дорожнього руху НГУ з увімкненими проблисковими маячками та те, що військова колона  рухалася у дозволеному напрямку, автобус громадського транспорту, не знижуючи швидкість, протаранив третій у колоні службовий автобус, у якому знаходились військовослужбовці НГУ.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»