Пам'ятні заходи в "КПК"

28 червня 2017 року в Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою відбулись пам’ятні заходи за загиблими військовослужбовцями, що боронили територіальну цілісність та незалежність України.

В рамках підготовки до пам’ятних заходів на території Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою було встановлено пам’ятний знак -  зразок бойової (розвідувальної) техніки, що була доставлена з зони проведення АТО.

Участь в заходах також прийняли представники Державної прикордонної служби України, Збройних сил України, ветерани АТО та випускники і слухачі коледжу.

На запрошення директора Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою – Петровича Василя Сергійовича участь в пам’ятних заходах прийняв Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату Митрополит Іоан (Яременко).

Владика звернувся до присутніх з духовно-підтримуючим словом та закликав долучитись до спільної поминальної молитви за загиблими воїнами. На кінець молитви, Голова СУВД освятив пам’ятний знак.

Ми на Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»