Пам'ятні заходи в Києві

11 листопада 2017 року в Києві, біля Могили Невідомого солдата, за традицією започаткованою країнами Британської співдружності ще після закінчення Першої світової війни, відбулась урочиста церемонія вшанування загиблих  - у День пам’яті про тих, хто загину у військових конфліктах.

Господарями заходу цього року виступили посольства Великої Британії та Канади, а організаційні питання взяло на себе британське посольство.

До урочистого заходу були запрошені військовослужбовці країн членів-НАТО та Британської співдружності.

Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату та військовий священик (капелан) Костянтин Лозінський на запрошення Послів країн  Британської співдружності в Україні взяли участь в церемонії вшанування загиблих у військових конфліктах.

Митрополит Іоан в рамках заходу звернувся до присутніх із словами підтримки та закликав сприяти завершенню конфлікту на сході України. Після вступного слова Владика Іоан разом з присутніми військовослужбовцями, почесним гостями промовив молитву за загиблими у військових конфліктах.

По завершенню офіційної частини всі присутні почесні гості мали нагоду діалогу на неформальному прийомі у резиденції Посла Великої Британії в Україні.

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації