Пам'ять житиме вічно

Сьогодні в Києві з нагоди Дня морської піхоти встановили меморіальну дошку загиблому у зоні АТО бійцю Олександру Бойку. 

До пам'ятного заходу долучились рідні, близькі, знайомі, бойові побратими, військові капелани, учні гімназії №39, де й навчався морпіх.

"Це людина горда, людина принципів, людина чесна. Людина, яка мала свідомість. І ми, вчителі, пишаємося, що із закладу освіту випущена людина з такою високою свідомістю", - каже директор гімназії Валентина Кулик.

"Пішов рятувати країну. І він не жалкував свого життя заради життя інших. Такі події, які в нашій країні сталися, він дуже за це переживав", - додає дружина Олена Бойко

Освятив меморіальну дошку Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко). «Загиблий Олександр буквально виконав заповідь Господню, поклавши свою душу за друзів, за Україну. Саме тому його безсмертна душа заслуговує вічного блаженного життя» - наголосив владика Іоан. 

Довідка.

Олександр Бойко на війні був із самого її початку – спершу прикордонником. По закінченню контракту 2016 року став до лав морських піхотинців, де служив старшим матросом. Загинув 9 листопада торік на Маріупольському напрямку. Снайперська куля влучила Олександрові у серце.

У бійця залишився 14-річний син та дружина. Син пішов стопами батька – вступив до Військового училища імені Богуна. "Мрію бути гідним нащадком батька", - лаконічно каже Олег Бойко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини