ПАМ'ЯТЬ ПРО КНЯЗЯ

На фасаді штабу легендарної 30-ї ОМБр голова СУВД освятив меморіальну дошку князю Костянтину Острозькому

 

 

19 вересня на фасаді штабу 30 ОМБр відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки князю Костянтину Івановичу Острозькому, який є покровителем бригади. За сприяння голови фонду «Корона князів Острозьких» Робертаса Габуласа, литовська сторона профінансувала цей монумент.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан у співслужінні першого заступника голови СУВД протоієрея Тараса Мельника, капеланів 30-ї бригади Сергія Дмитрієва та Олександра Люшенка й капелана УГКЦ освятили пам'ятну дошку на честь князя Костянтина Острозького.

У відкритті меморіальної дошки також взяли участь командир 30-ї бригади полковник Іван Гараз, керманич фонду Острозьких Робертас Габулас, представники державної адміністрації, громадськості та архітектори.

Нагадаємо, 19 вересня відбулася урочиста зустріч військовослужбовців 30-ї ОМБр. “Дуже раді що повернулися із зони ООС. Хочу підкреслити що в цю ротацію, яка тривала 8 місяців, ми не втратили жодного військовослужбовця” - зазначив заступник командира 30-ї ОМБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Євген Паньків.

Для довідки: Костянтин Острозький (бл. 1460—1530) як великий гетьман Великого князівства Литовського в союзі з надвірним гетьманом Королівства Польського Янушем Сверчевським 8 вересня 1514 року здобули одну з найбільших перемог часів Великого Князівства Литовського, розгромивши московські війська воєводи Івана Челядніна в битві під Оршею.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату