Пам'ять про героїв ВДВ

2 серпня - професійне свято високомобільних десантних військ Збройних Сил України! Дата радянська і як зазначають самі офіцери настав час відійти від цієї традиції святкування. Слід призначити іншу памʾятну дату, яка відображатиме традиції українських десантників. На переконання офіцера 81-ї бригади високомобільних десантних військ ЗСУ Анатолія Свирида, купання у фонтанах закінчилося великою ціною: «Найперше це день памʾяті. І було б доцільним встановити іншу дату, наприклад, день, коли був збитий військово-транспортний літак Іл-76 і загинуло 49 бійців».

Панахиду за загиблими офіцерами ВДВ ЗСУ у Володимирському соборі Києва звершив архієпископ Сімферополський і Кримський Климент. «Сьогодні в нашому суспільстві багато вдів. Сьогодні в нашому середовищі багато дітей-сиріт. Їх батьки загинули за волю України, за нашу державу, за нашу віру православну», - сказав архієрей. 

«Ми змушені починати це свято з сумної події: ми вшановуємо бойових побратимів, які віддали життя за нашу свободу й незалежність. Це дуже висока ціна. Саме високомобільні війська разом із силами спецоперацій та іншими військовослужбовцями Збройних сил України, разом з добровольцями піднялись проти путінської орди і вберегли країну», – каже Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, який прийшов помолитися за полеглих побратимів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»