ПАМ’ЯТЬ ПОЛКОВНИКА

У Хмельницькому встановили пам’ятник загиблому нацгвардійцю Олександру Бойко

 

У перший день літа на Алеї Слави, що на хмельницькому міському кладовищі у мікрорайоні Раково, віддали шану пам'яті загиблому у 2017 році військовослужбовцю Нацгвардії України полковнику Олександру Бойко.

До могили українського воїна зібралися бойові побратими, представники місцевої влади, рідні, друзі, аби спільно відкрити пам'ятник та вшанувати загиблого нацгвардійця.

«Це була виняткова людина - гідний офіцер і командир, цілеспрямований та врівноважений. У нього завжди були ґрунтовні погляди, гідні життєві цінності і тверда, немов вроджена, офіцерська честь. Людина, яка не могла терпіти підлість, зраду та брехню», - розповів про загиблого нацгвардійця його бойовий побратим Віктор. 

Капелан військової частини 3053 отець Володимир Марущак освятив пам'ятник та відправив молебень за полеглого захисника, а також за упокій усіх бійців, що віддали життя за Україну.

Нагадаємо, полковник Олександр Бойко загинув 3 червня 2017 року в районі села Катеринівка, Луганської області, потрапивши під обстріл. Указом Президента України 2 вересня 2017 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Рішенням Хмельницької міської ради присвоєно звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" (посмертно).

Прес-центр СУВД

За матеріалами ngu.gov.ua

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»